1070107
Per Stenius
(1922-2014)
Per stenius, blandteknik, signerad och daterad p. stenius 72

PER STENIUS, blandteknik, signerad och daterad P. Stenius 72.

Landskap med fjäll, bildmått 53 x 75 cm.

Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
554
52
57
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 aug 2018 22:34
554 SEK
5 aug 2018 22:34
504 SEK
5 aug 2018 22:32
503 SEK
5 aug 2018 22:31
453 SEK
5 aug 2018 22:31
444 SEK