1070263
Per Stenius
(1922-2014)
Per stenius, blandteknik, signerad och daterad p. stenius 68

PER STENIUS, blandteknik, signerad och daterad P. Stenius 68.

Segelbåtar, bildmått ca 31,5 x 43,5 cm.

Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
950
89
98
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 aug 2018 21:22
950 SEK
5 aug 2018 21:22
900 SEK
5 aug 2018 21:22
900 SEK
5 aug 2018 21:21
800 SEK
5 aug 2018 21:21
750 SEK