1086609
RESESTRYKJÄRN, 4 st. 1940/50-tal.
50 tal
50 tal
50 tal
50 tal
50 tal

Tillverkade av Kronan samt S.O. Wiklund AB.
Kronan modell Baby, trä samt stål. Höjd 6,5 cm.
S.O Wiklund modell Elit, bakelit och stål. Höjd 6 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)