1086619
SCHOELLER & Co, bordsfläktar, "Libelle" 2 st, Tyskland, 1950-tal.
Schoeller & co, bordsfläktar, "libelle" 2 st, tyskland, 1950 tal

Modell Libelle Termo (kall- eller hetluft)
Modell Libelle (kalluft)
Höjd ca 28 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 850
172
191
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
5 okt 2018 20:48
1 850 SEK
5 okt 2018 20:48
1 750 SEK
5 okt 2018 1:02
1 650 SEK
5 okt 2018 1:02
1 550 SEK
5 okt 2018 1:02
1 400 SEK