1091571
Masayoshi Sukita
(Född 1938)

MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint signerad och numrerad 14/30.

"David Bowie - The Next Moment?", 1977. Bildstorlek 35 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Övrigt

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
45 000
4 231
4 767
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (56 bud)
12
17 feb 20:50
45 000 SEK
17 feb 20:50
44 000 SEK
12
17 feb 20:49
42 000 SEK
17 feb 20:49
40 000 SEK
12
17 feb 20:49
39 000 SEK