1101834
Ernst Billgren
(Född 1957)
Ernst billgren, olja på pannå med mosaikram signerad eb

ERNST BILLGREN, olja på pannå med mosaikram signerad EB.

"Björnborgarnas marsch". 92 x 89,5 cm.

Smärre ytslitage. Ställvis krackelyrer. Flisa med nagg i träet på ovansida ram.

Övrigt

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
110 000
10 267
11 366
Utropspris
150 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
10
16 feb 18:07
110 000 SEK
10
16 feb 18:07
102 000 SEK
10
16 feb 18:07
100 000 SEK
10
16 feb 18:06
90 000 SEK
10
16 feb 18:06
85 000 SEK