1120232
Richard Lohse
(1902-1988)
Richard lohse, färglitografi, signerad och numrerad 85/100.

RICHARD LOHSE, färglitografi, signerad och numrerad 85/100

Rumskomposition. 31 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Hans Eklund, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldraledig)
+46 (0)702 53 14 89

Slutpris
2 600
244
270
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jan 19:46
2 600 SEK
27 jan 19:46
2 400 SEK
27 jan 14:23
2 200 SEK
22 jan 22:31
2 000 SEK