1122284
Einar Lynge-Ahlberg
(1913-1980)
Einar lynge-ahlberg, akvarell, signerad.

EINAR LYNGE-AHLBERG, akvarell, signerad

Utan titel. Bildstorlek 26 x 33 cm.

Oramad. Fäst i passepartout. Vågigt papper. Gulnad. Fläckar.

Proveniens

Hans Eklund, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldraledig)
+46 (0)702 53 14 89

Slutpris
2 400
225
249
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
27 jan 21:07
2 400 SEK
20 jan 17:29
2 200 SEK
17 jan 11:57
2 000 SEK