1056891
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1884, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1884, signerad.

"In Toledo - The Cathedral". Utförd 1884. Upplaga 150. P. 32,2 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
400
37
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 nov 2018 19:25
400 SEK
25 nov 2018 19:23
350 SEK
25 nov 2018 17:22
300 SEK