1056893
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1886, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1886, signerad.

"Limburg on the Lahn". Utförd 1886. Upplaga 650. P. 87,8 x 62,6 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 nov 2018 19:01
350 SEK
25 nov 2018 14:12
300 SEK