1056914
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1887, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1887, signerad.

"L'Èglise des Dominicains, Arles". Utförd 1887. Upplaga 300. P. 50,7 x 30,2 cm.

Ej examinerad ur ram missfärgad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 nov 2018 19:22
350 SEK
22 nov 2018 23:11
300 SEK