1056994
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1893, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1893, signerad.

"Durham Cathedral". Utförd 1893. Upplaga 450. P. 69,2 x 46,7 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
500
47
52
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 nov 2018 18:58
500 SEK
25 nov 2018 18:58
450 SEK
25 nov 2018 18:52
400 SEK
25 nov 2018 16:08
350 SEK
25 nov 2018 14:12
300 SEK