1056999
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1894, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1894, signerad.

"Canterbury from Stour". Utförd 1894. Upplaga 250. P. 41,2 x 61,1 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
25 nov 2018 18:44
1 200 SEK
25 nov 2018 18:44
1 100 SEK
25 nov 2018 18:42
1 000 SEK
25 nov 2018 18:42
950 SEK
25 nov 2018 18:41
900 SEK