1057011
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1902, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1902, signerad.

"Ulm Cathedral". Utförd 1902. Upplaga 250. P. 55,5 x 36,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 nov 2018 18:33
350 SEK
25 nov 2018 14:11
300 SEK