1057024
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1908, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1908, signerad.

"Canterbury Cathedral and Town". Utförd 1908. P. 42,8 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, fläckar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
550
51
57
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 nov 2018 19:20
550 SEK
25 nov 2018 19:17
500 SEK
25 nov 2018 19:17
500 SEK
25 nov 2018 18:06
450 SEK
25 nov 2018 18:06
400 SEK