1057025
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1908, signerad i plåten.
Axel herman hÄgg, etsning, 1908, signerad i plåten

"Ruins of St Nicolas, Wisby". Utförd 1908. P. 16,4 x 21,8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 600
149
165
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 nov 2018 19:24
1 600 SEK
25 nov 2018 19:24
1 500 SEK
25 nov 2018 19:24
1 500 SEK
25 nov 2018 16:15
1 200 SEK
25 nov 2018 11:42
1 100 SEK