1075776
BOK, "Axel Herman Haig (Hägg) and his work", av E. A. Armstrong, London 1905.
Bok, "axel herman haig (hägg) and his work", av e. a. armstrong, london 1905

Lyxutgåvan med signerad etsning. Halvfranskt band. 32 x 26 cm.

Slitage

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 311
402
445
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 nov 2018 17:30
4 311 SEK
24 nov 2018 17:30
4 111 SEK
24 nov 2018 17:30
4 000 SEK
24 nov 2018 17:29
3 200 SEK
24 nov 2018 17:29
3 000 SEK