1104868
Axel Herman Hägg (Haig)
(1835-1921)
Axel herman hÄgg, etsning, 1886, signerad

AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1886, signerad.

"Westminster Abbey: The Poet's Corner". Utförd 1886. Upplaga 500. P. 30.4 x 18.7 cm.

Ej examinerad ur ram, fläckar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
22 nov 2018 11:22
350 SEK
17 nov 2018 12:01
300 SEK