Konst GrafikRune Jansson
1117003
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, färglitografier, 3 st, signerade.

RUNE JANSSON, Färglitografier, 3 st, signerade.

"Trädgårdsarbetare Juan Les pains 1947", "Röd maskform 1948", "Vitt kryss 1966". Bladstorlek vardera 30 x 38 cm.

Ej examinerade ur ram, gulande.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 dec 2018 22:25
350 SEK
9 dec 2018 22:25
345 SEK
2 dec 2018 20:50
300 SEK