Konst GrafikRune Jansson
1117010
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, färglitografier, 3 st, signerade

RUNE JANSSON, Färglitografier, 3 st, signerade.

"Lufthav 1954", "Stretiga bärare 1962", "Röd dominans 1950". Bladstorlek vardera 30 x 38 cm.

Ej examinerade ur ram, gulande.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
456
43
47
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 dec 2018 20:51
456 SEK
2 dec 2018 20:51
450 SEK
30 nov 2018 23:58
350 SEK
29 nov 2018 21:47
300 SEK