1117056
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad -43?.

RUNE JANSSON, Olja på pannå, signerad och daterad -43?

Landskap. 27 x 36 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
650
62
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 dec 2018 21:03
650 SEK
9 dec 2018 21:03
600 SEK
9 dec 2018 18:40
520 SEK
9 dec 2018 18:40
470 SEK
5 dec 2018 23:05
350 SEK