1117061
Rune Jansson
(Sverige, 1918-2014)
Rune jansson, olja på duk, signerad och daterad -47.

RUNE JANSSON, olja på duk, signerad och daterad -47.

Sittande modell. 64 x 45 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
10 700
1 028
1 219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (57 bud)
9 dec 2018 22:06
10 700 SEK
8
9 dec 2018 22:06
10 200 SEK
9 dec 2018 22:05
9 700 SEK
8
9 dec 2018 22:05
9 500 SEK
9 dec 2018 22:03
8 800 SEK