1117064
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad 30.

RUNE JANSSON, Olja på pannå, signerad och daterad 30.

Porträtt av Rune Janssons far Joel Jansson. 47 x 37 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
8 dec 2018 14:51
300 SEK