1117068
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad  39

RUNE JANSSON, Olja på pannå, signerad och daterad -39.

Trädstammar. 40 x 46 cm.

Litet färgbortfall i nedre högra hörnet.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
1 255
117
130
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9 dec 2018 22:26
1 255 SEK
9 dec 2018 22:26
1 234 SEK
9 dec 2018 22:25
1 111 SEK
9 dec 2018 22:24
1 011 SEK
9 dec 2018 22:24
1 000 SEK