1117074
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad  43

RUNE JANSSON, olja på pannå, signerad och daterad -43.

Modell. 39 x 31 cm.

Smärre sprickor.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 400
131
145
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
9 dec 2018 22:37
1 400 SEK
9 dec 2018 22:37
1 300 SEK
9 dec 2018 22:37
1 200 SEK
9 dec 2018 22:37
1 100 SEK
9 dec 2018 21:51
1 000 SEK