1117076
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad  40

RUNE JANSSON, olja på pannå, signerad och daterad -40.

Skog. 30 x 38 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
910
85
95
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 dec 2018 22:43
910 SEK
9 dec 2018 22:43
902 SEK
9 dec 2018 22:42
810 SEK
9 dec 2018 22:38
760 SEK
9 dec 2018 22:38
750 SEK