1117447
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, kritteckning, signerad och daterad  40

RUNE JANSSON, kritteckning, signerad och daterad -40.

Skogsglänta. I. 27 x 34 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
400
37
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 dec 2018 22:10
400 SEK
7 dec 2018 21:27
350 SEK
1 dec 2018 17:05
300 SEK