1117448
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, akvarell, signerad och daterad 13 aug  48

RUNE JANSSON, akvarell, signerad och daterad 13 aug -48.

Utan titel. I. 22,5 x 27 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
9 dec 2018 22:34
300 SEK