1117449
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, kritteckning, signerad och daterad -39.

RUNE JANSSON, Kritteckning, signerad och daterad -39.

Skogslandskap. I. 15 x 21 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 dec 2018 10:05
300 SEK