1117451
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, signerad och daterad -54.

RUNE JANSSON, blandteknik, signerad och daterad -54.

Utan titel. I. 21 x 36 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
400
38
42
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
9 dec 2018 21:42
400 SEK
9 dec 2018 21:41
350 SEK
9 dec 2018 21:41
350 SEK
1 dec 2018 0:01
300 SEK