1117456
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, kritteckning, signerad och daterad  50

RUNE JANSSON, Kritteckning, signerad och daterad -50.

Utan titel. I. 26 x 22 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 000
93
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
9 dec 2018 21:56
1 000 SEK
9 dec 2018 21:56
1 000 SEK
9 dec 2018 21:55
950 SEK
9 dec 2018 21:55
900 SEK
9 dec 2018 21:54
850 SEK