1117457
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, signerad och daterad -50.

RUNE JANSSON, blandteknik, signerad och daterad -50.

Utan titel. I. 21 x 26 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
1 300
122
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
3 dec 2018 20:09
1 300 SEK
2 dec 2018 21:06
1 200 SEK
2 dec 2018 21:06
1 100 SEK
2 dec 2018 21:06
1 000 SEK
2 dec 2018 21:06
950 SEK