Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1117461
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, pastell, signerad och daterad -47.

RUNE JANSSON, pastell, signerad och daterad -47.

"Trädgårdsarbetare i Juan les Pines. I. 20 x 26 cm.

Oramad, guland.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
350
33
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
9 dec 2018 22:54
350 SEK
7 dec 2018 21:29
300 SEK