1117465
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, 2 st, den ena signerad och daterad  50

RUNE JANSSON, blandteknik, 2 st, den ena signerad och daterad -50.

Utan titel. I. 21 x 26 cm, 22 x 26 cm.

Oramade, gulande.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
1 dec 2018 0:04
300 SEK