1117471
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, signerad och daterad -70.

RUNE JANSSON, blandteknik, signerad och daterad -70.

Ubåten. I. 23 x 37 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
400
38
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 dec 2018 23:06
400 SEK
1 dec 2018 23:06
350 SEK
29 nov 2018 17:47
300 SEK