1117472
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, akvarell, signerad och daterad -85.

RUNE JANSSON, akvarell, signerad och daterad -85.

Utan titel. 27 x 37 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
800
75
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
9 dec 2018 22:05
800 SEK
9 dec 2018 22:05
750 SEK
9 dec 2018 22:04
700 SEK
9 dec 2018 22:04
650 SEK
9 dec 2018 22:04
600 SEK