1117476
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, signerad och daterad  63

RUNE JANSSON, blandteknik, signerad och daterad -63.

"Upprört". I. 20 x 32 cm.

Oramad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
700
65
72
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
9 dec 2018 20:48
700 SEK
9 dec 2018 20:48
700 SEK
7 dec 2018 21:27
650 SEK
7 dec 2018 21:27
600 SEK
6 dec 2018 10:09
550 SEK