1117479
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, blandteknik, signerad och daterad  68

RUNE JANSSON, blandteknik, signerad och daterad -68.

"Marginal i luften". I. 21 x 45 cm.

Oramad, guland, smärre skador i marginalen.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
33
36
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
9 dec 2018 22:51
350 SEK
9 dec 2018 22:10
300 SEK