Spring Wedding
1093700
BRUDKRONA, Ceson, Göteborg, 1945.
Brudkrona, ceson, göteborg, 1945

Förgyllt silver med fasettslipade ljusblå spineller. Höjd 10 cm. Diameter 8 cm. Vikt 84,7 gram.

Slitage.

Sara Berglund
Göteborg
Sara Berglund
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 09

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 feb 22:53
2 400 SEK
3 feb 20:32
2 200 SEK
3 feb 20:03
2 000 SEK