1115249
COLLIER, med briljantslipade diamanter, totalt 1.92 ct, importstämplat.
Collier, med briljantslipade diamanter, totalt 1.92 ct, importstämplat

18K vitguld. Carat enligt gravyr. Mittsten ca 0.65 ct. Diamanter ca F-G/VS. Längd 43 cm. Vikt 19 gram.

Slitage.

Sara Berglund
Göteborg
Sara Berglund
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 09

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
13 200
1 230
1 366
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
3 feb 22:08
13 200 SEK
3 feb 1:07
12 700 SEK
2 feb 23:26
12 200 SEK
30 jan 16:53
11 700 SEK
30 jan 10:18
11 200 SEK