1113042
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad.

Komposition i gråtoner. 46 X 62 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken.

Slutpris
21 000
1 949
2 167
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8
16 dec 2018 21:49
21 000 SEK
16 dec 2018 21:49
20 000 SEK
16 dec 2018 21:48
18 500 SEK
8
16 dec 2018 21:48
18 000 SEK
8
16 dec 2018 21:48
16 500 SEK