1113044
SVEN HANSSON, gouache, signerad och daterad -93

Geometrisk komposition i rött och beige. 47 x 27 cm

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
4 408
413
459
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
16 dec 2018 21:59
4 408 SEK
16 dec 2018 21:59
4 208 SEK
16 dec 2018 21:57
4 201 SEK
16 dec 2018 21:54
4 001 SEK
16 dec 2018 21:54
3 950 SEK