1113061
SVEN HANSSON, blandteknik, monogramsignerad och daterad -97.
Sven hansson, blandteknik, monogramsignerad och daterad  97

Stilleben med lökar. 52 x 38 cm

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
500
47
52
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 dec 2018 22:11
500 SEK
16 dec 2018 22:10
450 SEK
16 dec 2018 22:10
450 SEK
16 dec 2018 22:10
400 SEK
16 dec 2018 19:56
350 SEK