1113064
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1983 à tergo.
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1983 à tergo

Geometrisk komposition i vitt, blått och grönt. 62 x 80 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Slutpris
11 500
1 075
1 189
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
16 dec 2018 22:17
11 500 SEK
13
16 dec 2018 22:17
11 000 SEK
13
16 dec 2018 22:17
10 700 SEK
16 dec 2018 22:17
10 200 SEK
16 dec 2018 22:17
9 200 SEK