1113068
SVEN HANSSON, gouache, signerad och daterad -99

Geometrisk komposition i beige och svart. 26 x 47 cm

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
2 400
225
250
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
16 dec 2018 19:41
2 400 SEK
16 dec 2018 19:32
2 200 SEK
16 dec 2018 19:31
2 000 SEK
16 dec 2018 19:31
2 000 SEK
16 dec 2018 19:31
1 100 SEK