1113069
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad -75
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad  75

Motiv av berg. 51 x 68 cm

Åldersrelaterat slitage. Gulnad.

Slutpris
1 010
95
105
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
16 dec 2018 21:41
1 010 SEK
16 dec 2018 21:34
960 SEK
16 dec 2018 21:34
950 SEK
16 dec 2018 21:24
903 SEK
16 dec 2018 21:24
853 SEK