1113100
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1982 à tergo.
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1982 à tergo

Komposition i vitt, blått och rött. 95 x 130 cm.

Smärre slitage med mindre fläck. Bortfall av ram.

Slutpris
10 200
952
1 054
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
16 dec 2018 22:20
10 200 SEK
16 dec 2018 22:20
10 000 SEK
16 dec 2018 22:17
9 600 SEK
16 dec 2018 22:17
9 400 SEK
16 dec 2018 22:14
9 200 SEK