1113101
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1977 à tergo.
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1977 à tergo

Komposition i ljus färgskala med mindre mörkare inslag. 120 x 85 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar.

Slutpris
5 801
542
600
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8
16 dec 2018 22:31
5 801 SEK
9
16 dec 2018 22:31
5 800 SEK
9
16 dec 2018 22:30
5 601 SEK
8
16 dec 2018 22:29
5 401 SEK
16 dec 2018 22:29
5 202 SEK