1113113
SVEN HANSSON, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo.
Sven hansson, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo

Komposition i vitt, blått och turkos. 118 x 69 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Slutpris
17 501
1 633
1 808
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
14
16 dec 2018 22:04
17 501 SEK
16 dec 2018 22:04
17 001 SEK
14
16 dec 2018 22:04
16 500 SEK
13
16 dec 2018 22:04
16 000 SEK
14
16 dec 2018 22:04
15 500 SEK