1113114
SVEN HANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1978 à tergo.
Sven hansson, olja på duk, signerad och daterad 1978 à tergo

Geometrisk komposition i grå och beige toner. 94 x 93 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar.

Slutpris
18 601
1 736
1 922
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
9
16 dec 2018 22:05
18 601 SEK
16 dec 2018 22:05
18 101 SEK
9
16 dec 2018 22:04
17 601 SEK
16 dec 2018 22:03
17 101 SEK
9
16 dec 2018 22:03
17 000 SEK